2016/2017 MŁODZICZKI I

  drużyna m. pkt. bilans
1   Atena Warszawa 3 6 6-0
2   Legionovia Legionowo 3 5 4-4
3   MMKS Kłodzko 3 4 3-5
4   BKS STAL Bielsko-Biała 3 3 2-6
Etap 8 - Półfinał Mistrzostw Polski 
 
miejsce: Warszawa I
 
MOS Wola Warszawa
Absolwent Olsztyn
Reda Ciechocino
SPS Zbąszynek
 
2017.05.12 - MOS Wola Warszawa - Absolwent Olsztyn 
2017.05.12 - Reda Ciechocino - SPS Zbąszynek
2017.05.13 - Absolwent Olsztyn - SPS Zbąszynek
2017.05.13 - MOS Wola Warszawa - Reda Ciechocino
2017.05.14 - Reda Ciechocino - Absolwent Olsztyn
2017.05.14 - SPS Zbąszynek - MOS Wola Warszawa 
 
 
miejsce: Warszawa II - ZSS nr 72 ul. Konwiktorska 5/7
 
Atena Warszawa
Legionovia Legionowo
MMKS Kłodzko
BKS Stal Bielsko-Biała

 
2017.05.13 - Atena Warszawa - Legionovia Legionowo 2:0 (25:15, 26:24)
2017.05.13 - MMKS Kłodzko - BKS Stal Bielsko-Biała 2:1 (36:34, 22:25, 15:12)
2017.05.13 - Legionovia Legionowo - BKS Stal Bielsko-Biała 2:1 (25:13, 15:25, 15:12)
2017.05.13 - Atena Warszawa - MMKS Kłodzko 2:0 (25:23, 25:17)
2017.05.14 - MMKS Kłodzko - Legionovia Legionowo 1:2 (22:25, 25:17, 8:15)
2017.05.14 - BKS Stal Bielsko-Biała - Atena Warszawa 0:2 (22:25, 23:25)
 
Młodziczki BKS Stal zakończyły rywalizację na półfinale Mistrzostw Polski.
 
 
miejsce: Wrocław 
 
Impel Wrocław 
Dargfil Tomaszów Maz. 
Dwójka Zawiercie
TPS/UKS Remis Świdnik 
 
2017.05.12 - Impel Wrocław - Dargfil Tomaszów Maz.
2017.05.12 - Dwójka Zawiercie - TPS/UKS Remis Świdnik
2017.05.13 - Dargfil Tomaszów Maz. - TPS/UKS Remis Świdnik 
2017.05.13 - Impel Wrocław - Dwójka Zawiercie
2017.05.14 - Dwójka Zawiercie - Dargfil Tomaszów Maz. 
2017.05.14 - TPS/UKS Remis Świdnik - Impel Wrocław 
 
 
miejsce: Aleksandrów Łódzki 
 
Czwórka Aleksandrów Ł.
Wieżyca Stężyca 
UMKS Łańcut 
Energetyk Poznań
 
2017.05.12 - Czwórka Aleksandrów Ł. - Wieżyca Stężyca
2017.05.12 - UMKS Łańcut - Energetyk Poznań
2017.05.13 - Wieżyca Stężyca - Energetyk Poznań
2017.05.13 - Czwórka Aleksandrów Ł. - UMKS Łańcut
2017.05.14 - UMKS Łańcut - Wieżyca Stężyca
2017.05.14 - Energetyk Poznań - Czwórka Aleksandrów Ł. 
 
_____________________________________________________________
 
Etap 7 - Ćwierćfinał Mistrzostw Polski

miejsce : Bielsko-Biała 
 


Grupa A 
UKS Jedynka Kluczbork 
MKS Dwójka Zawiercie 
AZS AWF Wrocław 
 
Grupa B 
BKS Stal Bielsko-Biała 
LUKS Sukces Komprachcice 
MKS MOS Wieliczka
 
2017.04.21 (piątek)

MKS Dwójka Zawiercie - AZS AWF Wrocław 2:1 (22:25, 25:21, 15:8)
LUKS Sukces Komprachcice - MKS MOS Wieliczka 0:2 (16:25, 14:25)
UKS Jedynka Kluczbork - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (6:25, 11:25)
BKS Stal Bielsko-Biała - LUKS Sukces Komprachcice 2:0 (25:9, 25:11)
 
2017.04.22 (sobota) 

UKS Jedynka Kluczbork - AZS AWF Wrocław 0:2 (16:25, 25:27)
BKS Stal Bielsko-Biała - MKS MOS Wieliczka 1:2 (12:25, 27:25, 10:15)
 
o miejsca 5-6
UKS Jedynka Kluczbork - LUKS Sukces Komprachcice 2:0 (25:11, 25:20)
 
Mecze o miejsca 1-2 premiowane awansem do półfinału - rozgrywki systemem "każdy z każdym" z zaliczeniem wyniku z grupy w ramach 4 zespołów
 
MKS Dwójka Zawiercie - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (16:25, 13:25)
AZS AWF Wrocław - MKS MOS Wieliczka 2:1 (13:25, 25:22, 12:15)
 
2017.04.23 (niedziela) 
AZS AWF Wrocław - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (17:25, 21:25)
MKS Dwójka Zawiercie - MKS MOS Wieliczka 2:0 (25:19, 25:20) 
 
BKS Stal Bielsko-Biała zajął pierwsze miejsce w turnieju i awansował do półfinału Mistrzostw Polski. 
 
________________________________________________________________
 
 
Etap 6 - Finał Mistrzostw Śląska 

miejsce : Zawiercie
 
2017.03.26

godz.9:45 - MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy III  0:2 (20:25, 12:25)
godz.11:15 - BKS Stal Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:22, 25:21)
godz.13:15 - MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:22, 22:25, 15:10)
godz.14:45 - BKS Stal Bielsko-Biała - MOSM Tychy III 2:0 (25:21, 25:17)

BKS Stal został MISTRZEM ŚLĄSKA MŁODZICZEK i awansował do ćwierćfinału Mistrzostw Polski!
 
________________________________________________________________
 
Etap 5

 
2017.02.25 

UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:2 (25:20, 18:25, 11:15)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (19:25, 23:25, 0:0)
MKS Dwójka Zawiercie - UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 2:1 (20:25, 25:18, 15:8)
KS Częstochowianka - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 2:0 (25:21, 25:15)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS Trójka Mikołów 0:2 (27:29, 23:25)
UKS Trójka Mikołów - KS Częstochowianka 2:0 (25:18, 25:20)
BKS Stal Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:19, 25:9)
MKS Czechowice-Dziedzice - MOSM Tychy III 0:2 (23:25, 18:25)
MOSM Tychy III - BKS Stal Bielsko-Biała 1:2 (25:23, 17:25, 9:15)
 
2017.03.04 

MKS Dwójka Zawiercie - BKS Stal Bielsko-Biała 2:0 (25:20, 25:19)
BKS Stal Bielsko-Biała - KS Częstochowianka 2:0 (25:18, 25:18)
KS Częstochowianka - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (20:25, 8:25)
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry - MOSM Tychy III 2:1 (23:25, 25:22, 15:9)
MOSM Tychy III - UKS Trójka Mikołów 2:0 (25:21, 25:13)
UKS Trójka Mikołów - UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 0:2 (26:28, 17:25)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 2:0 (25:7, 25:15)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:17, 25:22)
MKS Czechowice-Dziedzice - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 2:0 (25:18, 25:17)
 
2017.03.11

MKS Dwójka Zawiercie - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:22, 25:16)
MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Trójka Mikołów 2:0 (25:23, 25:19)
UKS Trójka Mikołów - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (14:25, 15:25)
MOSM Tychy III - KS Częstochowianka 2:1 (23:25, 25:22, 15:12)
MOSM Tychy III - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:16, 25:22)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KS Częstochowianka 2:0 (25:20, 25:20)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 0:2 (15:25, 20:25)
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (23:25, 23:25)
BKS Stal Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 2:0 (25:9, 25:19)
 
2017.03.18

MOSM Tychy III - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 2:0 (25:17, 25:13)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (14:25, 14:25)
MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy III 0:2 (21:25, 16:25)
MKS Czechowice-Dziedzice - UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 0:2 (15:25, 19:25)
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry - KS Częstochowianka 0:2 (22:25, 21:25)
KS Częstochowianka - MKS Czechowice-Dziedzice 1:2 (25:8, 17:25, 7:15)
UKS Trójka Mikołów - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (17:25, 17:25)
BKS Stal Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:16, 25:11)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Trójka Mikołów 2:0 (25:23, 25:14)
 
______________________________________________________________________
 
Etap 4
 
2017.02.04 
BKS Stal Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 2:1 (25:12, 20:25, 15:13)
MKS Dwójka Zawiercie - MKS Czechowice-Dziedzice 2:1 (25:13, 22:25, 20:18)
MKS Czechowice-Dziedzice - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (21:25, 24:26)
Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie - UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:14, 25:18)
UKS Źródełko Katowice - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (11:25, 22:25)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 0:2 (20:25, 24:26)
MOSM Tychy III - KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:1 (25:17, 18:25, 15:12)
KS Siatkarz Beskid Skoczów - KS Częstochowianka 0:2 (17:25, 21:25)
KS Częstochowianka - MOSM Tychy III 0:2 (23:25, 20:25)
 
2017.02.05

KS Siatkarz Beskid Skoczów - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (12:25, 6:25)
BKS Stal Bielsko-Biała - Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 2:0 (25:8, 25:20)
Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie - KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:0 (25:17, 25:20)
KS Częstochowianka - UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:19, 25:20)
UKS Źródełko Katowice - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (20:25, 20:25)
MKS Czechowice-Dziedzice - KS Częstochowianka 1:2 (23:25, 25:23, 13:15)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 2:0 (25:14, 25:22)
MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy III 2:0 (25:14, 25:19)
MOSM Tychy III - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:18, 25:21)
 
2017.02.11

MOSM Tychy III - UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:11, 25:9)
UKS Źródełko Katowice - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (10:25, 8:25)
BKS Stal Bielsko-Biała - MOSM Tychy III 0:2 (15:25, 16:25)
MKS Dwójka Zawiercie - KS Częstochowianka 2:0 (25:20, 25:14)
KS Częstochowianka - Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 2:1 (21:25, 25:15, 15:11)
Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (15:25, 25:27)
MKS Czechowice-Dziedzice - KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:1 (25:17, 21:25, 15:11)
KS Siatkarz Beskid Skoczów - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (13:25, 16:25)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:19, 25:21)
 
2017.02.18

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Stal Bielsko-Biała 2:0 (25:12, 25:15)
BKS Stal Bielsko-Biała - KS Częstochowianka 2:0 (25:13, 25:15)
KS Częstochowianka - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (17:25, 7:25)
UKS Źródełko Katowice - KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:0 (25:14, 25:11)
KS Siatkarz Beskid Skoczów - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (25:27, 19:25)
MKS Dwójka Zawiercie - UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:18, 25:16)
Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie - MOSM Tychy III 0:2 (23:25, 21:25)
MKS Czechowice-Dziedzice - Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 2:0 (25:20, 26:24)
MOSM Tychy III - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:21, 25:17)
 
___________________________________________________________________________
 
Etap 3

 
1 kolejka
2016.11.26
MKS Czechowice-Dziedzice - KS Częstochowianka 0:2 (19:25, 21:25)
UKS Jedynka Rybnik - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (13:25, 18:25)
KS Częstochowianka - UKS Jedynka Rybnik 2:1 (22:25, 25:23, 15:6)
 
2016.11.27
BKS Stal Bielsko-Biała - MOSM Tychy 2:0 (25:12, 25:14)
MOSM Tychy - MOSM Tychy III 1:2 (13:25, 25:19, 9:15)
MOSM Tychy III - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (16:25, 21:25)


2016.11.26
MKS Dwójka Zawiercie - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:22, 25:13)
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (21:25, 18:25)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 2:0 (26:24, 25:18)
 
2 kolejka
2016.12.03
MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy III 1:2 (26:24, 11:25, 6:15)
MOSM Tychy III - KS Częstochowianka 2:0 (25:16, 25:17)
KS Częstochowianka - MKS Dwójka Zawiercie 1:2 (25:22, 17:25, 7:15)
 
2016.12.03
MKS Czechowice-Dziedzice - MOSM Tychy 2:0 (25:23, 25:19)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:20, 25:18)
MOSM Tychy - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (15:25, 18:25)
 
2016.12.03
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 13:25)
BKS Stal Bielsko-Biała - UKS Jedynka Rybnik 2:0 (25:12, 25:7)
UKS Jedynka Rybnik - UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 1:2 (24:26, 25:16, 10:15)
 
3 kolejka
2016.12.10
KS Częstochowianka - MOSM Tychy 0:2 (13:25, 16:25)
MOSM Tychy - UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 0:2 (13:25, 21:25)
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry - KS Częstochowianka 0:2 (23:25, 20:25)
 
2016.12.10
UKS Jedynka Rybnik - MOSM Tychy III 0:2 (10:25, 15:25)
MOSM Tychy III - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:2 (19:25, 26:24, 12:15)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Jedynka Rybnik 2:0 (25:15, 26:24)
 
2016.12.10
MKS Dwójka Zawiercie - MKS Czechowice-Dziedzice 1:2 (25:14, 19:25, 11:15)
BKS Stal Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 2:1 (25:17, 25:27, 15:6)
MKS Czechowice-Dziedzice - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (17:25, 9:25)
 
4 kolejka
2016.12.17
BKS Stal Bielsko-Biała - KS Częstochowianka 2:1 (25:15, 21:25, 15:4)
KS Częstochowianka - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (16:25, 20:25)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Stal Bielsko-Biała 1:2 (25:23, 15:25, 13:15)
 
2016.12.23
MOSM Tychy III - UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 2:0 (25:14, 25:14)
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry - MKS Czechowice-Dziedzice 1:2 (25:21, 23:25, 10:15)
MKS Czechowice-Dziedzice - MOSM Tychy III 0:2 (19:25, 10:25)
 
2016.12.17
MOSM Tychy - UKS Jedynka Rybnik 0:2 (11:25, 14:25)
MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy 2:0 (25:23, 25:14)
UKS Jedynka Rybnik - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (13:25, 9:25)
 
_____________________________________________________________________________
 
Etap 2


1 kolejka
2016.10.22
MOSM Tychy III - MOSM Tychy II 2:1 (25:18, 16:25, 15:10)
MOSM Tychy II - UKS Jedynka Rybnik 1:2 (15:25, 25:20, 9:15)
UKS Jedynka Rybnik - MOSM Tychy III 0:2 (16:25, 15:25)

2016.10.29
MKS Zorza Wodzisław Śląski - MOSM Tychy 1:2 (20:25, 25:16, 10:15)
MOSM Tychy - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (13:25, 14:25)
BKS Stal Bielsko-Biała - MKS Zorza Wodzisław Śląski 2:0 (25:14, 25:18)

2016.10.29
KS Częstochowianka - MKS Dwójka Zawiercie 2:0 (25:21, 25:17)
KS Częstochowianka - UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:22, 25:14)
UKS Źródełko Katowice - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (18:25, 14:25)
 
2 kolejka
2016.11.05
MOSM Tychy - MOSM Tychy II 2:1 (25:11, 20:25, 15:2)
MOSM Tychy II - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (15:25, 6:25)
MKS Dwójka Zawiercie -  MOSM Tychy 2:0 (25:17, 25:20)


2016.11.05
KS Częstochowianka - BKS Stal Bielsko-Biała 1:2 (25:19, 14:25, 11:15)
BKS Stal Bielsko-Biała - MOSM Tychy III 2:1 (23:25, 25:17, 15:11)
MOSM Tychy III - KS Częstochowianka  2:0 (25:14, 25:12)
 
2016.11.05
MKS Zorza Wodzisław Śląski -  UKS Źródełko Katowice 2:1 (25:21, 23:25, 17:15)
MKS Zorza Wodzisław Śląski - UKS Jedynka Rybnik 0:2 (23:25, 20:25)
UKS Jedynka Rybnik - UKS Źródełko Katowice 0:2 (18:25, 23:25)
 
3 kolejka
2016.11.06
MOSM Tychy III - MOSM Tychy 2:0 (25:10, 25:23)
MOSM Tychy - UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:21, 25:22)
UKS Źródełko Katowice - MOSM Tychy III 1:2 (25:20, 17:25, 7:15)

2016.11.12 
UKS Jedynka Rybnik - BKS Stal Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 25:20, 9:15)
UKS Jedynka Rybnik - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (25:27, 16:25)
MKS Dwójka Zawiercie - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (22:25, 22:25)

2016.11.12
MOSM Tychy II - KS Częstochowianka 0:2 (12:25, 14:25)
KS Częstochowianka - MKS Zorza Wodzisław Śląski  2:0 (25:14, 25:20)
MKS Zorza Wodzisław Śląski - MOSM Tychy II 2:0 (25:14, 25:23)
 
4 kolejka
2016.11.19
MKS Zorza Wodzisław Śląski - MOSM Tychy III 1:2 (17:25, 25:19, 1:15)
MOSM Tychy III - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (24:26, 19:25)
MKS Dwójka Zawiercie - MKS Zorza Wodzisław Śląski 2:0 (25:17, 25:16)

2016.11.19
BKS Stal Bielsko-Biała - UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:17, 25:20)
UKS Źródełko Katowice - MOSM Tychy II 1:2 (25:21, 19:25, 10:15)
MOSM Tychy II - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (15:25, 9:25)

2016.11.19
MOSM Tychy - UKS Jedynka Rybnik 1:2 (15:25, 25:14, 10:15)
MOSM Tychy - KS Częstochowianka 0:2 (20:25, 22:25)
KS Częstochowianka - UKS Jedynka Rybnik 2:0 (25:23, 25:23)
 
____________________________________________________________________________
 
Etap 1
 

1 kolejka
2016.10.09
BKS Stal Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała II 2:0 (25:9, 25:15)
BKS Stal Bielsko-Biała II - MKS Bielsko-Biała 0:2 (15:25, 9:25)
BKS Stal Bielsko-Biała MKS Bielsko-Biała 2:0 (25:11, 25:13)

2016.09.24
UKS COS Olimp Szczyrk - UKS Champion Radziechowy 2:0 (25:17, 25:17)
UKS Champion Radziechowy - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (6:25, 7:25)
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - UKS COS Olimp Szczyrk 2:0 (25:9, 25:8)

2016.09.24
UKS Dwójka Kozy - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 0:2 (11:25, 12:25)
VC Victoria-MOSiR Cieszyn - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (9:25, 20:25)
MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Dwójka Kozy 2:0 (25:7, 25:9)
 

2 kolejka
2016.10.01
VC Victoria-MOSiR Cieszyn - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (15:25, 18:25)
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (9:25, 12:25)
BKS Stal Bielsko-Biała - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 2:0 (25:10, 25:2)

2016.10.01
BKS Stal Bielsko-Biała II - UKS COS Olimp Szczyrk 2:1 (25:15, 26:25, 15:5)
UKS COS Olimp Szczyrk - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (18:25, 6:25)
MKS Czechowice-Dziedzice - BKS Stal Bielsko-Biała II 2:0 (25:12, 25:16)

2016.10.01
UKS Champion Radziechowy - UKS Dwójka Kozy 1:2 (25:20, 15:25, 10:15)
UKS Dwójka Kozy - MKS Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 13:25)
MKS Bielsko-Biała - UKS Champion Radziechowy 2:0 (25:11, 25:14)
 
3 kolejka
2016.10.08
MKS Bielsko-Biała - UKS COS Olimp Szczyrk 2:0 (25:23, 25:13)
UKS COS Olimp Szczyrk - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 2:0 (25:19, 25:15)
VC Victoria-MOSiR Cieszyn - MKS Bielsko-Biała 0:2 (8:25, 15:25)

2016.10.08
MKS Czechowice-Dziedzice - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (20:25, 26:28)
BKS Stal Bielsko-Biała - UKS Champion Radziechowy 2:0 (25:4, 25:8)
UKS Champion Radziechowy - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (5:25, 6:25)

2016.10.08
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - UKS Dwójka Kozy 2:0 (25:8, 25:9)
UKS Dwójka Kozy - BKS Stal Bielsko-Biała II 0:2 (15:25, 18:25)
BKS Stal Bielsko-Biała II - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 1:2 (13:25, 25:23, 8:15)

4 kolejka
2016.10.15
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (16:25, 21:25)
MKS Czechowice-Dziedzice - MKS Bielsko-Biała 2:1 (25:16, 19:25, 15:8)
MKS Bielsko-Biała - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 1:2 (25:19, 18:25, 14:16)
 
2016.10.16
BKS Stal Bielsko-Biała II - UKS Champion Radziechowy 2:0 (25:16, 25:21)
UKS Champion Radziechowy - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 0:2 (16:25, 10:25)
VC Victoria-MOSiR Cieszyn - BKS Stal Bielsko-Biała II 2:1 (25:13, 22:25, 15:8)


2016.10.22
UKS COS Olimp Szczyrk - UKS Dwójka Kozy 2:0 (25:20, 25:10)
UKS COS Olimp Szczyrk - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (10:25, 15:25)
BKS Stal Bielsko-Biała - UKS Dwójka Kozy 2:0 (25:4, 25:7)
wróc do listy

patroni medialni