2017/2018 JUNIORKI

Skład 
Nikola Kocoń, Sandra Dawidowicz, Weronika Dobija, Angelika Miemczok,
Wiktoria Szumera, Marta Formela, Patrycja Papszun, Maja Świderska, Paulina Koczaj, Julia Radoń, Magdalena Zając, Angelika Cieśla, Dominika Pawłowska
, Weronika Szczurek, Natalia Gołuch, Martyna Orawska, Marcelina Kępczyńska

Trener
Grzegorz Kosatka



TABELA

 

  drużyna mecze punkty sety
1   KS Energetyk Poznań - awans do finału MP 3 6 9:5
2   Budowlani Łódź SSA - awans do finału MP 3 5 8:5
3   UMKS MOS Wola Warszawa 3 4 5:8
4   BKS Bielsko-Biała 3 3 5:9



ROZGRYWKI


1/2 Mistrzostw Polski Juniorek
(Poznań)



09.03.2018
Energetyk Poznań 3-2 BKS Stal Bielsko-Biała (25:18, 21:25, 25:19, 20:25, 15:7)
Budowlani Łódź 3-1 UMKS MOS Wola Warszawa (25:21, 25:16, 24:26, 25:23)

10.03.2018
BKS Stal Bielsko-Biała 2-3 UMKS MOS Wola Warszawa (19:25, 22:25, 26:24, 25:20, 14:16)
Energetyk Poznań 3-2 Budowlani Łódź (25:16, 19:25, 25:15, 23:25, 15:6)

11.03.2018
Budowlani Łódź 3-1 BKS Stal Bielsko-Biała (25:16, 25:21, 18:25, 25:20)
UMKS MOS Wola Warszawa 1-3 Energetyk Poznań (32:30, 25:27, 21:25, 22:25)

 

_______________________________________________________________________________________

 

1/4 Mistrzostw Polski Juniorek
(Legionowo)

Drużyna juniorek awansowała do półfinału Mistrzostw Polski

 


15.02.2018
LTS Legionovia 3-0 BKS STAL Bielsko-Biała (25:18, 27:25, 25:21)
UKS ARES Nowa Sól 3-0 UKS Jedynka Łomża (25:19, 25:10, 25:12)
 

 

16.02.2018
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0
MKS Polonia Świdnica (25:21, 25:20, 25:14)
UKS Jedynka Łomża 0-3 MKS MOS Wieliczka (11:25, 15:25, 20:25)
MKS Polonia Świdnica 3-2 LTS Legionovia (11:25, 10:25, 11:25)
UKS ARES Nowa Sól 3-2 MKS MOS Wieliczka (25:13, 25:23, 18:25, 11:25, 15:12)

 

17.02.2018

LTS Legionovia 3-0 UKS Ares Nowa Sól (25:19, 25:14, 25:10)
MKS MOS Wieliczka 1-3 BKS STAL Bielsko-Biała (10:25, 26:28, 25:18, 15:25)


18.02.2018
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 UKS Ares Nowa Sól (25:12, 25:15, 25:15) 
LTS Legionovia 3-0 MKS MOS Wieliczka (25:13, 25:8, 25:16)

 

o 5 miejsce
MKS Polonia Świdnica 3-0 Jedynka Łomża (25:15, 25:23, 25:13)




________________________________________________________________________________________


 

ETAP 4
 

02.02.2018
MKS Dąbrowa Górnicza II 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (16:25, 14:25, 22:25)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1-3 BKS STAL Bielsko-Biała (14:25, 21:25, 25:22, 10:25)


03.02.2018
BKS STAL Bielsko-Biała 1-3 MKS Dąbrowa Górnicza (25:21, 18:25, 17:25, 19:25)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (26:28, 23:25, 19:25)

 


04.02.2018
MKS Dąbrowa Górnicza II 3-2 BKS STAL Bielsko-Biała (26:24, 23:25, 25:20, 20:25, 15:9)
MKS Dąbrowa Górnicza 3-1 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (25:12, 19:25, 25:21, 25:22)


Końcowa kolejność Mistrzostw Śląska:
1. MKS Dąbrowa Górnicza I
2. MKS Dąbrowa Górnicza II
3. BKS STAL Bielsko-Biała
4. TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec



 

________________________________________________________________________________________

 


ETAP 3
 

22.01.2018
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 GS UKS Krzanowice (25:15, 25:18, 25:14)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3-1 KPKS Halemba (25:16, 25:14, 20:25, 25:8)

23.01.2018
GS UKS Krzanowice 0-3 KPKS Halemba (23:25, 24:26, 22:25)
BKS STAL Bielsko-Biała 1-3 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (26:28, 25:21, 23:25, 22:25)


24.01.2018
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3-0 GS UKS Krzanowice (25:12, 25:13, 25:10)
KPKS Halemba 0-3 BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 16:25, 15:25)

 

 

________________________________________________________________________________________



ETAP 1

 

Drużyna TJ Sokol Frydek Mistek nie jest klasyfikowana w tabeli końcowej.


1 kolejka - 21.09.2017
MKS Dąbrowa Górnicza 3-1 TJ Sokol Frydek Mistek (25:22, 21:25, 25:13, 25:17)
UKS Sokół '43 Katowice 2-3 JKS SMS Jastrzębie (26:24, 25:22, 18:25, 18:25, 8:15)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3-0 MKS Dąbrowa Górnicza II (25:22, 25:19, 25:22)
BKS STAL Bielsko-Biała - pauzuje

 

2 kolejka - 28.09.2017
JKS SMS Jastrzębie 0-3 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (20:25, 20:25, 6:25)
TJ Sokol Frydek Mistek 3-0 UKS Sokół '43 Katowice (25:8, 25:20, 25:20)
BKS STAL Bielsko-Biała 2-3 MKS Dąbrowa Górnicza (16:25, 25:23, 25:23, 16:25, 9:15)
MKS Dąbrowa Górnicza II - pauzuje

 

3 kolejka - 05.10.2017
UKS Sokół '43 Katowice 0-3 BKS STAL Bielsko-Biała (17:25, 22:25, 14:25)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0-3 TJ Sokol Frydek Mistek (24:26, 16:25, 22:25)
MKS Dąbrowa Górnicza II 3-0 JKS SMS Jastrzębie (25:22, 25:19, 25:18)
MKS Dąbrowa Górnicza - pauzuje

 

4 kolejka - 12.10.2017
TJ Sokol Frydek Mistek 3-1 MKS Dąbrowa Górnicza II (27:25, 24:26, 25:20, 25:12)
BKS STAL Bielsko-Biała 3-1 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (25:23, 25:13, 20:25, 25:22)
MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 UKS Sokół '43 Katowice (25:21, 25:10, 25:17)
JKS SMS Jastrzębie - pauzuje

 

5 kolejka - 19.10.2017
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (19:25, 21:25, 24:26)
MKS Dąbrowa Górnicza II 1-3 BKS STAL Bielsko-Biała (15:25, 26:28, 25:22, 10:25)
JKS SMS Jastrzębie 0-3 TJ Sokol Frydek Mistek (13:25, 12:25, 15:25)
UKS Sokół '43 Katowice- pauzuje

 

6 kolejka - 26.10.2017
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0
JKS SMS Jastrzębie (25:23, 25:13, 25:11)
MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 MKS Dąbrowa Górnicza II (25:20, 25:15, 25:21)
UKS Sokół '43 Katowice 0-3 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (16:25, 13:25, 18:25)
TJ Sokol Frydek Mistek- pauzuje

 

7 kolejka - 02.11.2017
MKS Dąbrowa Górnicza II 3-1 UKS Sokół '43 Katowice (19:25, 25:10, 25:17, 25:22)
JKS SMS Jastrzębie 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (15:25, 19:25, 10:25)
TJ Sokol Frydek Mistek 3-0 BKS STAL Bielsko-Biała (25:16, 25:20, 28:26)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec- pauzuje

 

8 kolejka - 09.11.2017
JKS SMS Jastrzębie 3-1 UKS Sokół '43 Katowice (25:16, 25:16, 21:25, 25:17)
MKS Dąbrowa Górnicza II 1-3 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (25:5, 19:25, 14:25, 24:26)
TJ Sokol Frydek Mistek 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (12:25, 23:25, 12:25)
BKS STAL Bielsko-Biała - pauzuje

 

9 kolejka - 16.11.2017
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3-0 JKS SMS Jastrzębie (25:12, 25:11, 25:13)
UKS Sokół '43 Katowice 0-3 TJ Sokol Frydek Mistek (6:25, 19:25, 12:25)
MKS Dąbrowa Górnicza 3-1 BKS STAL Bielsko-Biała (25:18, 23:25, 26:24, 25:14)
MKS Dąbrowa Górnicza II - pauzuje


 

10 kolejka - 23.11.2017
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 UKS Sokół '43 Katowice (25:10, 25:15, 25:16)
TJ Sokol Frydek Mistek 3-0 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (27:25, 25:20, 25:21)
JKS SMS Jastrzębie 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (0:25, 0:25, 0:25)
MKS Dąbrowa Górnicza - pauzuje

 

11 kolejka - 30.11.2017
MKS Dąbrowa Górnicza II 1-3 TJ Sokol Frydek Mistek (25:23, 21:25, 20:25, 23:25)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0-3 BKS STAL Bielsko-Biała (12:25, 22:25, 22:25)
UKS Sokół '43 Katowice 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (14:25, 18:25, 11:25)
JKS SMS Jastrzębie - pauzuje *

 

12 kolejka - 07.12.2017
MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (25:23, 25:11, 25:17)
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 MKS Dąbrowa Górnicza II (25:9, 25:16, 25:17)
TJ Sokol Frydek Mistek 3-0 JKS SMS Jastrzębie (25:0, 25:0, 25:0)
UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje

 

13 kolejka - 14.12.2017
JKS SMS Jastrzębie 0-3 BKS STAL Bielsko-Biała (0:25, 0:25, 0:25)
MKS Dąbrowa Górnicza II 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (13:25, 13:25, 19:25)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3-0 UKS Sokół '43 Katowice (25:14, 25:11, 25:17)
TJ Sokol Frydek Mistek - pauzuje

 

14 kolejka - 21.12.2017
UKS Sokół '43 Katowice 1-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (29:27, 23:25, 22:25, 18:25)
MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 JKS SMS Jastrzębie (25:0, 25:0, 25:0)
BKS STAL Bielsko-Biała 1-3 TJ Sokol Frydek Mistek (20:25, 25:18, 22:25, 23:25)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje

 

* - zespół JKS SMS Jastrzębie wycofał się z rozgrywek.

wróc do listy

patroni medialni