2017/2018 LIGA SIATKÓWKI KOBIET

TABELA
  DRUŻYNA punkty mecze sety punkty rodzaje wyniku stosunek
rozegr. wygr. przegr. wygr. przegr. wygr. przegr. 3 - 0 3 - 1 3 - 2 2 - 3 1 - 3 0 - 3 setów punktów
1 Chemik Police 70 26 24 2 74 23 2293 1913 10 11 3 1 0 1 3.2174 1.1986
2 Developres SkyRes Rzeszów 64 26 22 4 71 25 2261 1912 13 5 4 2 1 1 2.8400 1.1825
3 ŁKS Commercecon Łódź 61 26 22 4 69 29 2280 1990 11 5 6 1 1 2 2.3793 1.1457
4 Grot Budowlani Łódź 52 26 17 9 58 34 2103 1864 12 3 2 3 1 5 1.7059 1.1282
5 ENEA PTPS Piła 46 26 16 10 55 43 2212 2050 6 7 3 1 5 4 1.2791 1.0790
6 TREFL PROXIMA KRAKÓW 39 26 13 13 52 50 2225 2229 5 5 3 3 7 3 1.0400 0.9982
7 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 38 26 12 14 51 52 2203 2197 5 4 3 5 5 4 0.9808 1.0027
8 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 36 26 11 15 50 52 2161 2203 7 1 3 6 5 4 0.9615 0.9809
9 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 28 26 10 16 40 60 2123 2257 2 4 4 2 6 8 0.6667 0.9406
10 Impel Wrocław 26 26 8 18 38 61 2100 2295 3 3 2 4 6 8 0.6230 0.9150
11 Legionovia Legionowo 26 26 8 18 39 63 2093 2257 2 3 3 5 5 8 0.6190 0.9273
12 KS Pałac Bydgoszcz 25 26 8 18 35 60 1989 2171 3 4 1 2 7 9 0.5833 0.9162
13 Poli Budowlani Toruń 24 26 8 18 33 63 1908 2164 2 3 3 3 3 12 0.5238 0.8817
14 MKS Dąbrowa Górnicza 11 26 3 23 23 73 1824 2273 1 0 2 4 6 13 0.3151 0.8025

RUNDA ZASADNICZA
I Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
116 października
godz: 18:00
3
(25:15, 17:25, 19:25, 17:25)
Grot Budowlani Łódź
Pozostałe drużyny: rozwiń
14 października
17:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
3 - 1
(17:25, 25:17, 25:21, 25:21)
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
18:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 2
(18:25, 25:16, 25:23, 27:29, 15:9)
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
15 października
17:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 0
(25:21, 25:23, 25:11)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
20:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
2 - 3
(25:21, 25:23, 15:25, 12:25, 14:16)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
16 października
18:00 Impel Wrocław Impel Wrocław
-
3 - 1
(20:25, 25:23, 28:26, 25:23)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 1
(25:21, 25:27, 25:16, 25:18)
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
II Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
320 października
godz: 18:00
2
(24:26, 25:13, 22:25, 25:20, 15:8)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Pozostałe drużyny: rozwiń
21 października
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 0
(25:18, 25:20, 25:17)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(25:18, 25:11, 25:13)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
18:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
3 - 1
(25:16, 26:24, 21:25, 25:16)
Impel Wrocław Impel Wrocław
22 października
20:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
2 - 3
(26:24, 11:25, 18:25, 25:23, 8:15)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
23 października
18:00 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
0 - 3
(16:25, 16:25, 22:25)
Chemik Police Chemik Police
25 października
19:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
0 - 3
(16:25, 13:25, 18:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
III Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
Developres SkyRes Rzeszów
329 października
godz: 20:00
2
(25:17, 22:25, 20:25, 25:15, 15:9)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
28 października
17:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
1 - 3
(23:25, 17:25, 25:19, 17:25)
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
17:00 Impel Wrocław Impel Wrocław
-
1 - 3
(18:25, 14:25, 25:19, 17:25)
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:23, 25:20, 25:19)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
29 października
17:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 1
(24:26, 28:26, 25:19, 25:21)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
17:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
3 - 2
(18:25, 25:20, 17:25, 25:21, 15:13)
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
30 października
18:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
1 - 3
(25:20, 23:25, 14:25, 19:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
IV Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
205 listopada
godz: 20:00
3
(28:30, 25:16, 25:13, 24:26, 12:15)
Impel Wrocław
Pozostałe drużyny: rozwiń
03 listopada
18:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
3 - 1
(25:21, 25:19, 20:25, 25:21)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
04 listopada
17:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
0 - 3
(18:25, 18:25, 18:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
0 - 3
(26:28, 21:25, 23:25)
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
18:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
0 - 3
(20:25, 20:25, 19:25)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
05 listopada
14:45 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
3 - 0
(25:16, 25:16, 25:13)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
1 - 3
(25:17, 16:25, 17:25, 18:25)
Chemik Police Chemik Police
V Kolejka
MKS Dąbrowa Górnicza
011 listopada
godz: 17:00
3
(23:25, 17:25, 20:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
11 listopada
18:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 2
(25:11, 15:25, 23:25, 25:14, 15:7)
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
12 listopada
17:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
2 - 3
(22:25, 25:18, 25:23, 20:25, 11:15)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
20:00 Impel Wrocław Impel Wrocław
-
3 - 2
(25:22, 29:27, 20:25, 21:25, 15:13)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
13 listopada
18:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
3 - 1
(18:25, 25:19, 25:21, 25:21)
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
14 listopada
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:22, 25:7, 25:15)
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
15 listopada
18:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:13, 25:22, 28:26)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
VI Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
219 listopada
godz: 20:00
3
(25:17, 16:25, 25:17, 16:25, 12:15)
ŁKS Commercecon Łódź
Pozostałe drużyny: rozwiń
18 listopada
18:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
1 - 3
(25:20, 17:25, 16:25, 23:25)
Chemik Police Chemik Police
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(26:24, 25:23, 25:11)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
17:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 1
(25:21, 22:25, 25:22, 25:20)
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
19 listopada
15:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:17, 25:18, 25:20)
Impel Wrocław Impel Wrocław
20 listopada
18:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
3 - 0
(25:22, 25:10, 25:13)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
21 listopada
18:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
3 - 0
(25:16, 25:23, 30:28)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
VII Kolejka
Chemik Police
325 listopada
godz: 18:00
1
(21:25, 25:8, 25:20, 25:21)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
25 listopada
17:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
3 - 0
(25:22, 25:18, 25:21)
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
1 - 3
(16:25, 11:25, 25:23, 23:25)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
27 listopada
18:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
0 - 3
(24:26, 17:25, 21:25)
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
1 - 3
(18:25, 25:22, 14:25, 22:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
28 listopada
18:00 Impel Wrocław Impel Wrocław
-
0 - 3
(23:25, 15:25, 16:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
29 listopada
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 1
(25:18, 25:27, 25:14, 27:25)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
VIII Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
302 grudnia
godz: 18:00
0
(25:21, 25:11, 25:17)
Poli Budowlani Toruń
Pozostałe drużyny: rozwiń
02 grudnia
18:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
0 - 3
(22:25, 21:25, 14:25)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
03 grudnia
16:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
2 - 3
(24:26, 25:18, 26:24, 17:25, 9:15)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
14:45 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(25:16, 25:21, 25:11)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
18:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
1 - 3
(25:22, 18:25, 25:27, 21:25)
Chemik Police Chemik Police
17:00 Impel Wrocław Impel Wrocław
-
3 - 1
(25:21, 22:25, 25:19, 25:19)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
04 grudnia
18:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
3 - 0
(27:25, 25:18, 25:16)
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
IX Kolejka
TREFL PROXIMA KRAKÓW
210 grudnia
godz: 18:00
3
(20:25, 24:26, 25:19, 25:20, 11:15)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
09 grudnia
17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
3 - 1
(25:19, 25:20, 14:25, 25:17)
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
14:45 Chemik Police Chemik Police
-
0 - 3
(20:25, 19:25, 16:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
10 grudnia
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 1
(27:25, 23:25, 25:21, 25:11)
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
0 - 3
(8:25, 12:25, 19:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:20, 25:22, 25:23)
Impel Wrocław Impel Wrocław
11 grudnia
18:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
0 - 3
(16:25, 20:25, 23:25)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
X Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
315 grudnia
godz: 18:00
1
(19:25, 25:23, 25:19, 25:18)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna
Pozostałe drużyny: rozwiń
15 grudnia
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(25:22, 25:16, 25:19)
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
16 grudnia
14:45 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
2 - 3
(14:25, 14:25, 25:23, 25:23, 7:15)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
17:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
1 - 3
(25:19, 24:26, 18:25, 17:25)
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 1
(17:25, 25:20, 25:15, 25:19)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
1 - 3
(18:25, 25:23, 18:25, 21:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
17 grudnia
14:45 Impel Wrocław Impel Wrocław
-
2 - 3
(26:24, 22:25, 22:25, 25:21, 13:15)
Chemik Police Chemik Police
XI Kolejka
ENEA PTPS Piła
320 grudnia
godz: 18:00
0
(25:14, 25:19, 25:6)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
07 grudnia
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:12, 25:21, 25:21)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
20 grudnia
18:00 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
1 - 3
(25:20, 19:25, 17:25, 18:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
18:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
3 - 1
(25:19, 20:25, 25:18, 25:21)
Impel Wrocław Impel Wrocław
17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
2 - 3
(22:25, 25:16, 25:20, 16:25, 10:15)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
3 - 2
(25:18, 16:25, 17:25, 25:16, 16:14)
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
21 grudnia
18:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 1
(23:25, 25:23, 25:20, 25:18)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
XII Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
308 stycznia
godz: 18:00
0
(25:20, 25:19, 25:19)
KS Pałac Bydgoszcz
Pozostałe drużyny: rozwiń
05 stycznia
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
2 - 3
(23:25, 25:8, 30:32, 25:19, 17:19)
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
06 stycznia
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(26:24, 25:15, 25:18)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
17:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
1 - 3
(19:25, 14:25, 25:22, 20:25)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
17:00 Impel Wrocław Impel Wrocław
-
2 - 3
(20:25, 25:23, 24:26, 26:24, 13:15)
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
07 stycznia
17:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
0 - 3
(15:25, 16:25, 21:25)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
14:45 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
2 - 3
(25:20, 25:18, 23:25, 21:25, 11:15)
Chemik Police Chemik Police
XIII Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
212 stycznia
godz: 18:00
3
(25:21, 25:22, 16:25, 24:25, 9:15)
Legionovia Legionowo
Pozostałe drużyny: rozwiń
13 stycznia
17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
3 - 1
(25:21, 25:18, 19:25, 28:26)
Impel Wrocław Impel Wrocław
18:00 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
3 - 0
(25:20, 25:10, 25:20)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
17:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
0 - 3
(12:25, 18:25, 18:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
14 stycznia
17:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
1 - 3
(25:22, 25:27, 20:25, 11:25)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
20:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 0
(25:14, 25:22, 25:19)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
15 stycznia
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
1 - 3
(25:23, 19:25, 21:25, 16:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
XIV Kolejka
Grot Budowlani Łódź
020 stycznia
godz: 18:00
3
(19:25, 24:26, 22:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
20 stycznia
14:45 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
1 - 3
(19:25, 27:25, 22:25, 15:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
3 - 0
(25:13, 25:19, 25:19)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
17:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
3 - 0
(25:18, 25:19, 25:15)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
21 stycznia
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 0
(25:11, 25:21, 25:18)
Impel Wrocław Impel Wrocław
17:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
0 - 3
(16:25, 22:25, 21:25)
Chemik Police Chemik Police
11 marca
18:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
0 - 3
(15:25, 18:25, 24:26)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
XV Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
326 stycznia
godz: 18:00
2
(29:31, 16:25, 25:21, 26:24, 15:10)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
27 stycznia
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 2
(25:19, 22:25, 20:25, 27:25, 15:13)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
17:00 Impel Wrocław Impel Wrocław
-
3 - 0
(25:15, 25:19, 25:22)
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
18:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 1
(25:19, 25:14, 26:28, 25:21)
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
28 stycznia
20:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:20, 25:16, 25:21)
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
17:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
0 - 3
(12:25, 17:25, 18:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
29 stycznia
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
3 - 2
(20:25, 21:25, 25:23, 25:21, 15:11)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
XVI Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
103 lutego
godz: 18:00
3
(25:21, 15:25, 20:25, 20:25)
Developres SkyRes Rzeszów
Pozostałe drużyny: rozwiń
03 lutego
17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
1 - 3
(25:21, 14:25, 13:25, 16:25)
Chemik Police Chemik Police
18:00 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
3 - 1
(25:23, 25:17, 20:25, 25:18)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
04 lutego
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(25:23, 25:21, 25:23)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
20:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
3 - 1
(25:27, 25:20, 25:21, 25:19)
Impel Wrocław Impel Wrocław
17:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
3 - 0
(25:16, 25:19, 25:19)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
05 lutego
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 1
(25:22, 25:19, 17:25, 25:17)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
XVII Kolejka
Impel Wrocław
311 lutego
godz: 17:00
0
(25:22, 25:15, 25:17)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
10 lutego
17:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 1
(25:19, 25:20, 23:25, 25:17)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
17:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
3 - 2
(26:28, 12:25, 25:22, 25:22, 15:13)
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:22, 25:19, 25:19)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
17:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
0 - 3
(18:25, 18:25, 20:25)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
11 lutego
20:00 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
2 - 3
(23:25, 22:25, 25:22, 25:23, 6:15)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
15:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:11, 25:23, 25:22)
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
XVIII Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
316 lutego
godz: 18:00
0
(25:22, 25:13, 25:17)
MKS Dąbrowa Górnicza
Pozostałe drużyny: rozwiń
17 lutego
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 1
(25:15, 25:20, 21:25, 25:15)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
18:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
1 - 3
(14:25, 23:25, 25:21, 19:25)
Chemik Police Chemik Police
18:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
2 - 3
(25:27, 18:25, 25:22, 25:14, 8:15)
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
17:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
1 - 3
(25:16, 18:25, 20:25, 24:26)
Impel Wrocław Impel Wrocław
18 lutego
20:30 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(25:17, 25:20, 25:20)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
19 lutego
18:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
2 - 3
(21:25, 29:27, 25:16, 22:25, 13:15)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
XIX Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
ŁKS Commercecon Łódź
326 lutego
godz: 18:00
1
(25:23, 26:28, 27:25, 25:14)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
24 lutego
17:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
2 - 3
(25:20, 25:22, 10:25, 8:25, 11:15)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
3 - 2
(25:20, 20:25, 25:21, 24:26, 15:10)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
17:00 Impel Wrocław Impel Wrocław
-
0 - 3
(25:25, 15:25, 18:25, 26:28)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
18:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 0
(25:12, 25:20, 25:16)
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
25 lutego
17:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
3 - 1
(26:28, 25:22, 25:20, 25:15)
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
20:00 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
3 - 1
(25:17, 16:25, 25:23, 25:23)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
XX Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
005 marca
godz: 18:00
3
(19:25, 20:25, 20:25)
Chemik Police
Pozostałe drużyny: rozwiń
03 marca
17:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
0 - 3
(20:25, 19:25, 15:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
17:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
2 - 3
(25:20, 25:13, 16:25, 13:25, 7:15)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 0
(25:22, 25:23, 25:10)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:13, 25:16, 25:15)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
18:00 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
3 - 1
(29:27, 25:17, 12:25, 25:18)
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
05 marca
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(25:22, 25:10, 25:14)
Impel Wrocław Impel Wrocław
XXI Kolejka
Poli Budowlani Toruń
007 marca
godz: 18:00
3
(20:25, 18:25, 17:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
07 marca
18:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 0
(25:21, 25:14, 25:21)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
3 - 1
(21:25, 25:19, 25:13, 25:17)
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 2
(25:20, 25:27, 22:25, 25:22, 15:13)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
09 marca
18:00 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
1 - 3
(25:16, 20:25, 20:25, 20:25)
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
17:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
0 - 3
(19:25, 19:25, 19:25)
Impel Wrocław Impel Wrocław
21 marca
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 2
(18:25, 25:20, 22:25, 25:20, 15:8)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
XXII Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
018 marca
godz: 18:00
3
(17:25, 21:25, 18:25)
TREFL PROXIMA KRAKÓW
Pozostałe drużyny: rozwiń
15 marca
18:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
0 - 3
(15:25, 25:27, 14:25)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
16 marca
18:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
1 - 3
(25:19, 21:25, 16:25, 31:33)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
18:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
3 - 2
(19:25, 18:25, 25:22, 25:19, 17:15)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
17 marca
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 2
(24:26, 18:25, 25:17, 25:17, 15:11)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
18 marca
20:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 2
(10:25, 26:24, 20:25, 25:18, 15:11)
Chemik Police Chemik Police
17:00 Impel Wrocław Impel Wrocław
-
0 - 3
(17:25, 20:25, 18:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
XXIII Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
Polski Cukier Muszynianka Muszyna
226 marca
godz: 18:00
3
(22:25, 25:21, 20:25, 25:15, 10:15)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
24 marca
17:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
2 - 3
(25:23, 25:20, 16:25, 18:25, 15:17)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 0
(25:19, 25:11, 26:24)
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
18:00 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
3 - 0
(25:22, 25:21, 25:14)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
25 marca
16:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 0
(25:19, 25:19, 25:11)
Impel Wrocław Impel Wrocław
18:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
0 - 3
(23:25, 13:25, 19:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
31 marca
16:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(26:24, 25:23, 25:11)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
XXIV Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
329 marca
godz: 18:00
0
(26:24, 25:19, 25:20)
ENEA PTPS Piła
Pozostałe drużyny: rozwiń
28 marca
18:00 Impel Wrocław Impel Wrocław
-
2 - 3
(25:15, 23:25, 25:13, 25:27, 13:15)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
18:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
1 - 3
(25:21, 18:25, 21:25, 23:25)
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
0 - 3
(24:26, 19:25, 18:25)
Chemik Police Chemik Police
18:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:12, 25:9, 25:19)
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(25:18, 25:18, 25:19)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
29 marca
18:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
3 - 1
(17:25, 25:23, 25:18, 25:18)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
XXV Kolejka
KS Pałac Bydgoszcz
305 kwietnia
godz: 18:00
1
(26:24, 21:25, 25:23, 25:15)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
05 kwietnia
18:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
1 - 3
(23:25, 25:15, 19:25, 22:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
06 kwietnia
18:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
3 - 0
(25:16, 25:14, 25:19)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
07 kwietnia
18:00 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
3 - 1
(23:25, 25:15, 25:21, 25:17)
Impel Wrocław Impel Wrocław
17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
0 - 3
(17:25, 19:25, 19:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 1
(21:25, 25:16, 25:16, 25:21)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
08 kwietnia
14:45 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 0
(25:23, 25:17, 25:16)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
XXVI Kolejka
Legionovia Legionowo
311 kwietnia
godz: 18:00
2
(23:25, 25:15, 25:21, 22:25, 15:11)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
11 kwietnia
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
1 - 3
(20:25, 19:25, 25:20, 21:25)
Chemik Police Chemik Police
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
2 - 3
(27:25, 10:25, 17:25, 25:22, 7:15)
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
18:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:18, 26:24, 25:15)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(26:24, 28:26, 25:17)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
18:00 Impel Wrocław Impel Wrocław
-
2 - 3
(21:25, 18:25, 25:19, 25:23, 11:15)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
18:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
0 - 3
(25:27, 16:25, 21:25)
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
wróc do listy

patroni medialni