2017/2018 PLAY-OFF



Klasyfikacja końcowa
 2017/2018



Chemik Police  
ŁKS Commercecon Łódź  
Grot Budowlani Łódź  
4 Developres SkyRes Rzeszów  
5 ENEA PTPS Piła  
6 Trefl Proxima Kraków  
7 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała  
8 Polski Cukier Muszynianka Muszyna  
9 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski  
10 Impel Wrocław  
11 KS PAŁAC Bydgoszcz  
12 Legionovia Legionowo  
13 POLI Budowlani Toruń
14 MKS Dąbrowa Górnicza



Finały
(do 2 zwycięstw)

o miejsca 1-2
Chemik Police 3-0 ŁKS Commercecon Łódź
(25:21, 25:9, 25:4)
ŁKS Commercecon Łódź 1-3 Chemik Police
(13:25, 25:22, 19:25, 25:27)

Stan rywalizacji -  2:0 dla Chemika

o miejsca 3-4
Developres SkyRes Rzeszów 3-2 Grot Budowlani Łódź
(25:19, 25:22, 17:25, 16:25, 15:12)
Grot Budowlani Łódź 3-0 Developres SkyRes Rzeszów
(27:25, 25:17, 25:23)
Developres SkyRes Rzeszów 2-3 Grot Budowlani Łódź
(26:28, 19:25, 26:24, 25:20, 11:15)

Stan rywalizacji -  2:1 dla Budowlanych

________________________________________________________________________________________


Półfinały
o miejsca 1-4

(do 2 zwycięstw)

półfinał 1
Chemik Police 3-1 Grot Budowlani Łódź
(16:25, 25:14, 25:20, 25:19)
Grot Budowlani Łódź 3-0 Chemik Police
(25:23, 25:17, 25:22)
Chemik Police 3-1 Grot Budowlani Łódź
(25:18, 17:25, 25:19, 25:20)

Stan rywalizacji -  2:1 dla Chemika

półfinał 2
Developres SkyRes Rzeszów 3-2 ŁKS Commercecon Łódź
(25:21, 25:22, 16:25, 27:29, 15:7)
ŁKS Commercecon Łódź 3-1 Developres SkyRes Rzeszów
(25:12, 19:25, 25:11, 25:20)
Developres SkyRes Rzeszów 2-3 ŁKS Commercecon Łódź
(27:29, 25:17, 25:11, 26:28, 13:15)

Stan rywalizacji -  2:1 dla ŁKS

________________________________________________________________________________________


o miejsca 5-12
w końcowej klasyfikacji

(do 2 zwycięstw)

o miejsce 5-6
ENEA PTPS Piła 0-3 Trefl Proxima Kraków
(18:25, 20:25, 25:27)
Trefl Proxima Kraków 0-3 ENEA PTPS Piła
(18:25, 13:25, 22:25)
ENEA PTPS Piła 3-1 Trefl Proxima Kraków
(16:25, 27:25, 25:15, 25:19)

Stan rywalizacji2:1 dla PTPS

o miejsce 7-8
Polski Cukier Muszynianka Muszyna 0-3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
(20:25, 25:27, 21:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3-0 Polski Cukier Muszynianka Muszyna
(25:20, 25:16, 25:22)

Stan rywalizacji -  2:0 dla BKS PROFI CREDIT

o miejsce 9-10
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-2 Impel Wrocław
(25:19, 25:20, 22:25, 15:25, 16:14)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 Impel Wrocław
(25:20, 25:17, 25:14)

Stan rywalizacji -  2:0  dla KSZO

o miejsce 11-12
Legionovia Legionowo 0-3 KS PAŁAC Bydgoszcz
(18:25, 23:25, 22:25)
KS PAŁAC Bydgoszcz 3-2 Legionovia Legionowo
(18:25, 26:24, 18:25, 25:21, 16:14)

Stan rywalizacji -  2:0  dla Pałacu

________________________________________________________________________________________
 

baraż o prawo gry w Lidze Siatkówki Kobiet
w sezonie 2018/2019

(do 3 zwycięstw)

Legionovia Legionowo 3-1 MKS Kalisz
(16:25, 25:18, 25:19, 25:15)
Legionovia Legionowo 3-1 MKS Kalisz
(25:20, 25:10, 17:25, 25:21)
MKS Kalisz 1-3 Legionovia Legionowo
(25:23, 17:25, 21:25, 18:25)

Stan rywalizacji -  3:0 dla Legionovii


Drużyny z miejsc 13-14 po rundzie zasadniczej automatycznie spadają z ligi
wróc do listy

patroni medialni