2018/2019 LIGA SIATKÓWKI KOBIET

Tabela
  DRUŻYNA punkty mecze sety punkty rodzaje wyniku stosunek
rozegr. wygr. przegr. wygr. przegr. wygr. przegr. 3 - 0 3 - 1 3 - 2 2 - 3 1 - 3 0 - 3 setów punktów
1 Grot Budowlani Łódź 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - -
2 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - -
3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - -
4 Volleyball Wrocław 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - -
5 KS Pałac Bydgoszcz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - -
6 Legionovia Legionowo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - -
7 TREFL PROXIMA KRAKÓW 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - -
8 ŁKS Commercecon Łódź 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - -
9 E.Leclerc Radomka Radom 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - -
10 Developres SkyRes Rzeszów 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - -
11 ENEA PTPS Piła 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - -
12 Chemik Police 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - -
Runda zasadnicza
I Kolejka
TREFL PROXIMA KRAKÓW
03 listopada
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
03 listopada
01:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
01:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
01:00 Chemik Police Chemik Police
-
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
01:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
Volleyball Wrocław Volleyball Wrocław
01:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
II Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
10 listopada
ENEA PTPS Piła
Pozostałe drużyny: rozwiń
10 listopada
01:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
01:00 Volleyball Wrocław Volleyball Wrocław
-
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
01:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
01:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
Chemik Police Chemik Police
01:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
III Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
14 listopada
Grot Budowlani Łódź
Pozostałe drużyny: rozwiń
14 listopada
01:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
01:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
01:00 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
01:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
Chemik Police Chemik Police
01:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
Volleyball Wrocław Volleyball Wrocław
IV Kolejka
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
17 listopada
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
17 listopada
01:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
01:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
01:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
01:00 Volleyball Wrocław Volleyball Wrocław
-
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
01:00 Chemik Police Chemik Police
-
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
V Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
24 listopada
Volleyball Wrocław
Pozostałe drużyny: rozwiń
24 listopada
01:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
01:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
Chemik Police Chemik Police
01:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
01:00 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
01:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
VI Kolejka
KS Pałac Bydgoszcz
28 listopada
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
28 listopada
01:00 Chemik Police Chemik Police
-
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
01:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
01:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
01:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
01:00 Volleyball Wrocław Volleyball Wrocław
-
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
VII Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
01 grudnia
Chemik Police
Pozostałe drużyny: rozwiń
01 grudnia
01:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
01:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
01:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
Volleyball Wrocław Volleyball Wrocław
01:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
01:00 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
VIII Kolejka
ŁKS Commercecon Łódź
08 grudnia
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
08 grudnia
01:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
Volleyball Wrocław Volleyball Wrocław
01:00 Chemik Police Chemik Police
-
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
01:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
01:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
01:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
IX Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
12 grudnia
E.Leclerc Radomka Radom
Pozostałe drużyny: rozwiń
12 grudnia
01:00 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
01:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
01:00 Volleyball Wrocław Volleyball Wrocław
-
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
01:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
01:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
Chemik Police Chemik Police
X Kolejka
Developres SkyRes Rzeszów
15 grudnia
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
15 grudnia
01:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
01:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
01:00 Chemik Police Chemik Police
-
Volleyball Wrocław Volleyball Wrocław
01:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
01:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
XI Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
22 grudnia
Legionovia Legionowo
Pozostałe drużyny: rozwiń
22 grudnia
01:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
01:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
01:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
01:00 Volleyball Wrocław Volleyball Wrocław
-
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
01:00 Chemik Police Chemik Police
-
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
XII Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
29 grudnia
TREFL PROXIMA KRAKÓW
Pozostałe drużyny: rozwiń
01:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
01:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
01:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
01:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
Chemik Police Chemik Police
01:00 Volleyball Wrocław Volleyball Wrocław
-
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
XIII Kolejka
ENEA PTPS Piła
12 stycznia
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
12 stycznia
01:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
01:00 Chemik Police Chemik Police
-
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
01:00 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
01:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
01:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
Volleyball Wrocław Volleyball Wrocław
XIV Kolejka
Grot Budowlani Łódź
16 stycznia
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
16 stycznia
01:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
01:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
01:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
01:00 Chemik Police Chemik Police
-
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
01:00 Volleyball Wrocław Volleyball Wrocław
-
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
XV Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
19 stycznia
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Pozostałe drużyny: rozwiń
19 stycznia
01:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
01:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
01:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
01:00 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
Volleyball Wrocław Volleyball Wrocław
01:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
Chemik Police Chemik Police
XVI Kolejka
Volleyball Wrocław
26 stycznia
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
26 stycznia
01:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
01:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
01:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
01:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
01:00 Chemik Police Chemik Police
-
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
XVII Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
02 lutego
KS Pałac Bydgoszcz
Pozostałe drużyny: rozwiń
02 lutego
01:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
01:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
01:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
Volleyball Wrocław Volleyball Wrocław
01:00 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
Chemik Police Chemik Police
01:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
XVIII Kolejka
Chemik Police
09 lutego
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
09 lutego
01:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
01:00 Volleyball Wrocław Volleyball Wrocław
-
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
01:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
01:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
01:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
XIX Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
16 lutego
ŁKS Commercecon Łódź
Pozostałe drużyny: rozwiń
16 lutego
01:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
Chemik Police Chemik Police
01:00 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
01:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
01:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
01:00 Volleyball Wrocław Volleyball Wrocław
-
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
XX Kolejka
E.Leclerc Radomka Radom
23 lutego
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
23 lutego
01:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
01:00 Chemik Police Chemik Police
-
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
01:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
01:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
01:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
Volleyball Wrocław Volleyball Wrocław
XXI Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
02 marca
Developres SkyRes Rzeszów
Pozostałe drużyny: rozwiń
02 marca
01:00 Volleyball Wrocław Volleyball Wrocław
-
Chemik Police Chemik Police
01:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
01:00 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
01:00 KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
-
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
01:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
XXII Kolejka
Legionovia Legionowo
16 marca
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
16 marca
01:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
KS Pałac Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz
01:00 TREFL PROXIMA KRAKÓW TREFL PROXIMA KRAKÓW
-
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
01:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
Volleyball Wrocław Volleyball Wrocław
01:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
Chemik Police Chemik Police
01:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
wróc do listy

patroni medialni